Menu
Sepetim

Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

TESLİMAT


ardahanticaret.com üzerinden oluşturduğunuz siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile gönderilir.

-  Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

 

İADE

 

-  Ambalajı zarar görmemiş ve kullanılmamış satın aldığınız ürünü 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade işlemini başlatmak için faturanız üzerinde yer alan İade işlem tablosunu doğru bir şekilde doldurup fatura ile birlikte

Süleymaniye, Uzun Çarşı Cd. No: 175, 34093 Fatih/İstanbul adresine Aras Kargo şubelerinden gönderimini sağlayabilirsiniz. 

-  Aras Kargo dışındaki firmalar ile alıcı ödemeli gönderilen veya kargo poşetine konulmadan ürün kutusu bantlanarak gönderilen ürünler iade teslim alınmamaktadır.

-  Satın alınan ürünün ambalajında açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, tahrip gibi değişimlere rastlanırsa ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve ücret bedeli iade edilmez.

-  Satın alınan ürünün 15 gün içindeki iade hakkı gerçekleştikten sonra tekrar değişim veya iade hakkı sona ermiştir.

-  Kargo sırasında size gelen paketi kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Herhangi bir zarar varsa tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim alırsanız kargo firmasının görevini eksiksiz olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

-  ardahanticaret.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri yukarıdaki şartlar doğrultusunda değişim ya da iade etmek istediğinizde; almış olduğunuz ürünün faturasını tüm nüshaları ile birlikte iade kargosunun içinde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

 

İade İşlemlerinde Ücret Geri Ödemeleri

 

-  Müşterinin satın alım işlemini iptal etmesi veya iade edilen ürünün eksiksiz bir şekilde tarafımıza ulaştığı zamandan itibaren ürün bedeli müşteriye iade edilir.

-  Kredi kartıyla yapılan ödemeler maksimum 3 iş günü içerisinde hesabınıza yansımaktadır. Ücret iadesi hesabınıza geçmemiş ise bu konuda bankanızın kredi kartı servisi ile iletişimde olmalısınız. Taksitli alışverişlerin iadesi tarafınıza her ay artı bakiye şeklinde hesabınıza yansıtılmaktadır. (Banka kaynaklı durumlarla ardahanticaret.com'un bir ilgisi yoktur.)

 

Ürün İade Adresi


Süleymaniye, Uzun Çarşı Cd. No: 175, 34093 Fatih/İstanbul